Стосовно ракетних обстрілів Дачненської громади!

Дата: 18.08.2022 16:54

Шановні мешканці, в зв’язку з ракетними обстрілами ворога, Дачненська сільська рада роз’яснює положення ст. 55 КПК України, згідно якої потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди, юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди. Права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого. Якщо особа не подала заяву про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяву про залучення її до провадження як потерпілого, то слідчий, прокурор, суд має право визнати особу потерпілою лише за її письмовою згодою. За відсутності такої згоди особа в разі необхідності може бути залучена до кримінального провадження як свідок.

З питань щодо визнання мешканців с. Дачного Одеського району Одеської області потерпілими у даному кримінальному провадженні, за бажанням звертатися із заявами до органу досудового розслідування за адресою: м. Одеса, вул. Єврейська, 43.