Звіт про заходи на підтримку жителів постраждалих внаслідок збройної агресіїї ворога...

Дата: 08.08.2022 15:32

Масований ракетний обстріл, який відбувся 18.07.2022 призвів до дуже значних пошкоджень цивільних об’єктів. 19.07.2022 розпорядженням сільського голови було розширено склад комісії з невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівль і споруд. 19.07.2022р. під час засідання комісії з невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівль і споруд, було визначено алгоритм дій комісії.

Можливість виділення коштів на реалізацію програми «Програма підтримки постраждалих жителів Дачненеької сільської територіальної громади, житлові будинки (квартири) яких зруйновано(пошкоджено) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації на 2022 рік» з’явилися за результатами виконання доходної частини загального фонду бюджету Дачненської сільської територіальної громади, за перше півріччя 2022 року.

21.07.2022 р. сесією Дачненської сільської ради було прийнято програму «Програма підтримки постраждалих жителів Дачненеької сільської територіальної громади, житлові будинки (квартири) яких зруйновано(пошкоджено) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації на 2022 рік».

На виплати грошової допомоги мешканцям, житлові будинки (квартири) яких зруйновано (пошкоджено) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру спричиненої збройною агресією російської федерації, з бюджету Дачненської сільської територіальної громади, згідно з прийнятою програмою, передбачено 10 млн. грн..

25.07.2022 р., Дачненська сільська рада звернулась листом до Міжнародного комітету Червоного хреста з проханням допомогти, шляхом задоволення часткової потреби у будівельних матеріалах необхідних для вирішення нагайних потреб населення.

03.08.2022 р., за результатами роботи комісії на розгляд Виконавчому комітету Дачненської сільської ради, передано 225 готових до розгляду пакетів документів стосовно пошкодженого майна для вирішення питання щодо виділення матеріальної допомоги громадянам, майно яких пошкоджено внаслідок ракетного обстрілу на території с. Дачне. Виконавчий комітет Дачненської сільської ради розглянув вищезазначені пакети документів.

На теперішній час кошти фактично не виплачувалися. Всі мешканці, житлові будинки (квартири) яких зруйновано (пошкоджено) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру спричиненої збройною агресією російської федерації, з бюджету Дачненської сільської територіальної громади отримають грошову допомогу.

З повагою, Дачненський сільський голова             Руслан СИЧ