Одеська РДА інформує...

Дата: 27.07.2022 12:40

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук спільно з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком, головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком відвідав Одеську обласну дитячу лікарню. Для закладу за кошти обласного бюджету, закуплено і встановлено комп'ютерний томограф на 32 зрізи для діагностичних обстежень. Для дітей Одещини і сусідніх регіонів на сучасному КТ робитимуть діагностику безкоштовно.
А для критичних потреб цього медзакладу, який потребує безперебійного живлення, особливо в умовах військової агресії росії проти України, за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я придбали 2 генератори і ще один надав донор. Все обладнання встановлене і працює.
За словами начальника Одеської ОВА Максима Марченка, завдяки цим генераторам лікарі зможуть забезпечити безперебійне надання медичної допомоги великій кількості маленьких пацієнтів.