Одеська районна державна адміністрація

Дата: 28.06.2022 09:03

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук оглянув місце після нанесеного ракетного удару в одному з населених пунктів Одеського району.
«Черговий прильот по житловим будівлям в нашому районі. В результаті цього два приватні будинки зруйновано вщент, більше 60 житлових будинків не придатні для життя, зруйновано інфраструктуру населеного пункту. На місці працюють слідчо-оперативні групи, відповідні служби працюють над відновленням газопостачання та електропостачання. На щастя, жертв немає. Проте є постраждалі, серед яких і одна дитина», - прокоментував очільник Одеської РВА Юрій Крук.
Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків удару.
За дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка відпрацьовано алгоритм надання цільової допомоги кожному жителю, будівля якого зруйнована або зазнала пошкоджень. Така допомога найближчим часом буде надана. Крім того, вживаються заходи щодо розселення мешканців населеного пункту, які залишились без даху над головою.

Посилання на сторінку у соцмережі "Одеська районна державна адміністрація"