Інформаційне повідомлення.

Дата: 06.06.2022 14:39

Про унеможливлення несанкціонованого доступу до засобів відеоспостереження розташованих на території Дачненської сільської ради

На виконання вимог Збройних Сил України та Військо-цивільного керівництва Одеського району Одеської області повідомляємо, що багато камер відеоспостереження працюють через мережу Інтернет та мають нестійкі паролі доступу або взагалі відсутні, доступ до яких може бути легко отриманий ворожими силами та відомості щодо розміщення, переміщення особового складу і військової техніки ЗСУ та інших складових сил оборони потраплятимуть до противника. З метою сприяння обороні України і нейтралізації загроз кібербезпеці України, просимо усіх власників (фізичних та юридичних осіб незалежно від форм власності) зовнішнього відеоспостереження на території Дачненської сільської ради забезпечити вжиття невідкладних заходів з кіберзахисту щодо:

1) проведення аудиту безпеки системи доступу до встановлених камер відеоспостереження;

2) здійснення аналізу політик доступу до камер систем відеоспостереження та за необхідності посилити вимоги до них;

3) забезпечення встановлення стійких паролів доступу до камер систем відеоспостереження відповідно до рекомендацій (https://cert.gov.ua/recommendation/31).