1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 12:45

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу всієї світової спільноти до захисту прав дитини. Цього року ми відзначаємо це свято з відчуттям гіркого болю та смутку, адже в країні йде повномасштабна війна, у якій уже загинули тисячі мирних мешканців, серед яких обірвані дитячі життя, тисячі дітей втратили своїх батьків, свої домівки.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми, дорослі. Щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, зробити все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від болю і зневіри.

Дорогі хлопчики та дівчатка, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров'я вам, успіхів у навчанні, безмежного щастя, мирного неба!

З повагою, Дачненська сільська рада і Служба у справах дітей.