1 червня-Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2022 09:01

Шановні жителі нашої громади!

Сьогодні, 1 червня, ми відзначаємо День захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Нажаль, цього року маємо таку сумну статистику, в Україні внаслідок збройної агресії росії за три місяці вже загинуло 242 дитини, та понад 440 – поранено. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради просить долучитися усіх жителів громади до Всеукраїнської хвилини мовчання та запалити свічку  для вшанування пам’яті загиблих дітей унаслідок збройної агресії росії.