УВАГА!

Дата: 17.05.2022 14:22

На виконання розпорядження Одеської обласної військової адміністрації, Дачненська сільська рада інформує про заборону відвідування лісу населенням і вїзд до лісів Одеської області (крім транспортних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, крім транспортних засобів Збройних Сил України, командування видів окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального звязку та інформації України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної лісової охорони України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих транспортних засобів, що використовуються для лісогосподарської мети, до окремого розпорядження.