Важливо!

Дата: 17.04.2022 15:34

З метою допомоги у тимчасовому розміщенні внутрішньо переміщених осіб, які після введення воєнного стану вимушено перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії, власників жилих приміщень на території Дачненської сільської територіальної громади котрі мають змогу розмістити внутрішньо переміщених осіб просимо звертатись до сільської ради для реєстрації жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення таких осіб. Згідно Постанови КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 витрати за розміщення внутрішньо переміщених осіб компенсуватимуться за кожен людино-день на рівні 14,77 гривні.

Бажаючим необхідно мати: копію паспорту, копію ідентифікаційного коду, банківські реквізити особи для перерахування суми компенсації, актуальний номер телефону особи для зв’язку.