Фонд "Оборона Одещини"

Дата: 25.03.2022 09:18

Шановні жителі Дачненської громади!

Звертаюсь до Вас з великим проханням підтримати ініціативу губернатора Одеської обласної військової адміністрації Максима МАРЧЕНКО про збір коштів для створення цільового фонду «Оборона Одещини», джерелами фонду є благодійні внески підприємств, меценатів та небайдужих громадян.

Для зарахування коштів доводимо до Вашого відома реквізити рахунку обласного бюджету по ККД 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади» для зарахування коштів до обласного фонду «Оборона Одещини»:

Код області: 15

Населений пункт: Одеська область

Отримувач: ГУК в Од.обл/Одеська обл./50110000

Код отримувача: (ЄДРПОУ) 37607526

Банк отримувача: Казначейство України (ел.адм.подат)

Номер рахунку (IBAN): UA238999980314161931000015001

Код класифікації доходів бюджету: 50110000

Особисто всі підрозділи Дачненської сільської ради долучились до перерахування коштів.

Просимо Вас не бути байдужими та долучитись до збору коштів до обласного фонду «Оборона Одещини»!

З повагою,

Дачненський сільський голова                                             Руслан СИЧ