МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГ

Дата: 04.02.2022 15:36

Книжка-це маленьке віконце, через яке видно цілий світ.

14 лютого- Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг –  розвивати любов до читання, надихнути людей по всьому світу подарувати книгу бібліотеці, другу, членам сім’ї. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги і ті, хто прищеплює любов до читання.

Управління освіти Дачненської сільської ради запрошує усіх небайдужих долучитися до доброї справи!  Давайте разом підтримаємо бібліотеки громади і започаткуємо нову традицію - 14 лютого дарувати не лише валентинки, а й книжки.

Можливо, Ви маєте книжки, які сумують на Вашій поличці, дайте їм друге життя. Книги Ви можете передавати до бібліотек громади або до Управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради за адресою село Дачне, вул. Больнична, 1(територія лікарні), каб. №7 і ми передамо їх до бібліотек.

Книга як почуття – даруєш комусь, а тепло на душі тобі.

Адреси бібліотек Дачненської громади:

Дачненська сільська бібліотека №1, с. Дачне, вул. Центральна, 25

Дачненська сільська бібліотека №2, с. Дачне, вул. Миру, 5

Єгорівська сільська бібліотека, с. Єгорівка, вул. Центральна, 23

Болгарська сільська бібліотека, с. Болгарка, вул. Софієвська, 22а

Участь у акції добровільна! Долучайтеся самі та запрошуйте друзів!