До уваги платників податків!

Дата: 26.01.2022 10:04

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, які сплачують податки і збори, що зараховуються до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад кцизний податок; єдиний податок; плата за землю; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір; рентна плата; екологічний податок), що у зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи, при поданні звітних  документів (декларацій, звітів, розрахунків) необхідно враховувати код ДПІ за основним та неосновним місцем обліку платника.

Тобто, при поданні звітного документу по податку або збору, що зараховується до державного бюджету необхідно зазначати код ДПІ за основним місцем обліку, а при поданні звітного документу по податку або збору, що зараховується до місцевого бюджету, необхідно зазначати код ДПІ за неосновним місцем обліку: