Електрична енергія

Дата: 24.01.2022 16:14

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

на виконання пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» з метою проведення закупівлі

• за предметом: Електрична енергія,
  • ДК 021:2015: 09310000-5 (електрична енергія)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

технічні та якісні характеристики предмету закупівлі регулюються та встановлюються Законом України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII, Правилами роздрібного'ринку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312) (далі-ПРРЕЕ), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1469), Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1470), Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсації споживачам за їх недотримання, затвердженим постановою НКРЕКП від 12.06.2018 № 375 та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства у сфері електроенергетики, які регулюють взаємовідносини сторін в процесі постачання електричної енергії Пунктом 1.1.2 глави 1.1 розділу І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання - це перелік визначених Регулятором показників (і їх величин), які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії. Для забезпечення безперервного постачання електричної енергії Замовнику Учасник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Замовником. Учасник зобов'язується забезпечити комерційну якість постачання електричної енергії, що передбачає вчасне та повне інформування Замовника про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз'яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків із Замовником, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання. Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ ЕК 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності».

Розмір бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено за підпрограмою КПКВ 0611010 по напрямку «Надання дошкільної освіти», КПКВ 0611021 по напрямку «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» та КПКВ 0614060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів», за  КЕКВ 2230 Продукти харчування на суму 557 699,34  грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі

Потреба щодо забезпечення Дачненського ліцею №1 Дачненської сільської ради, Дачненського ліцею №2 Дачненської сільської ради, , Єгорівського ліцею Дачненської сільської ради, Болгарського ліцею Дачненської сільської ради, Будинка культури с. Дачне, Дачненського сільського клубу, Болгарського будинку культури, Єгорівського будинку культури, Отрадівського сільського клубу Дачненської сільської ради.

Очікувана вартість сформована на підставі отриманих електронною поштою на запит Замовника цінових пропозицій від суб’єктів господарювання, що здійснювали поставки аналогічного товару.

Розрахунок очікуваної вартості

За грудень без ПДВ, грн.

Послуги постачальника, грн.

Очікувана вартість за кіловат, без ПДВ, грн.

Тариф за передачу без ПДВ, грн.

Очікувана повна за кіловат
 без ПДВ, грн.

Очікувана повна з ПДВ за
кіловат, грн

Потреба, кіловат

Загальна очікувана вартість, грн.

4,5861924

557 699,34

Очікувана вартість предмета закупівлі відповідає середній  ціні за отриманими пропозиціями – 557 699,34  грн. з ПДВ.

В Річний план закупівель внесено – 557 699,34  грн.