Нарада щодо реконструкції водоводу до села Дачне за участі представників проектувальника - ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп», виконавця робіт – ТОВ «Ліщани», надавача послуг з водопостачання – ПП «СВ».

Дата: 22.01.2022 17:51

21.01.2022р. в приміщенні Дачненської сільської ради проведено нараду щодо реконструкції водоводу до села Дачне за участі представників проектувальника - ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп», виконавця робіт – ТОВ «Ліщани», надавача послуг з водопостачання – ПП «СВ», депутати сільської ради, члени виконкому та мешканців сільської ради. Представник виконавця робіт ТОВ «Ліщани» Федір Уклеін доповів, що водовід від села Дачне до розв’язки в районі «клєвєрного» мосту (6429 метрів) збудований та може використовуватись за призначенням. Однак при подальшому проведенні робіт виявлено необхідність корегування проекту «Реконструкція водоводу до с.Дачне, Біляївського району Одеської області з улаштуванням водомірного вузла обліку» в місці проходження водоводу під залізничним насипом в районі «клєвєрного» мосту, роботи по прокладці водоводу провести не можливо так, як місце повороту водогону засипано залізничним насипом, що унеможливлює прокладення в ньому нової труби. Коли стало відомо про неможливість проходу під розв’язкою в районі «клєвєрного» мосту то водогін до села Дачне було з’єднано з водоводом зі станції Усатове для можливості подачі води до села Дачне. На запитання мешканки села Дачне Ірини Будігай до представника проектувальника - ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп» Володимира Зайцева, щодо причини виникнення проблеми у виконавця робіт при прокладенні водоводу під розв’язкою в районі «клєвєрного» мосту, останній повідомив, що у зв’язку із розширенням залізничного насипу в районі «клєвєрного» мосту поворот водоводу опинився під ним та продовжити виконання проекту «Реконструкція водоводу до с.Дачне, Біляївського району Одеської області з улаштуванням водомірного вузла обліку» згідно прийнятих проектних рішень неможливо, саме тому на даний час на замовлення Дачненської сільської ради розроблено документацію по корегуванню вищевказаного проекту для подальшого прокладення водоводу до водомірного вузла обліку та сполучення з водопровідною мережею ТОВ «Інфоксводоканал». Представник надавача послуг з водопостачання – ПП «СВ» Олександр Малишенко запропонував варіант можливого оперативного вирішення проблемної ситуації шляхом заміни частини водоводу ПП «СВ» котрим раніше здійснювалась подача води до села Дачне. Дана ділянка водоводу значно зношена та при подачі води в реконструйований водовід до села Дачне для його дезінфекції та промивки ця зношена частина прорвалась під залізничною колією, для заміни даної труби необхідно здійснити прокол під залізничною колією для чого ПП «СВ» вже отримано відповідні погодження АТ «Укрзалізниця» та ПП «Промінь». Після обговорення вищевказаної інформації з присутніми визначено напрями першочергових дій, щодо як найшвидшого відновлення водопостачання, а саме: - Дачненська сільська рада продовжує роботи по корегуванню проекту «Реконструкція водоводу до с.Дачне, Біляївського району Одеської області з улаштуванням водомірного вузла обліку» (погодження, проведення експертизи, внесення змін стосовно дозволу на проведення робіт); - ПП «СВ» проводить роботи по проколу та прокладенню труби під залізничною колією до місця приєднання до водоводу до села Дачне. Дачненський сільський голова Руслан Сич повідомив про продовження надання матеріальної допомоги мешканцям села Дачне, котрі отримують воду від реконструйованого водоводу, на придбання привозної води. КП «Дачненський сількомунгосп» здійснюватиме доставку води по селу Дачне за мінімальною вартістю. Ситуація з водопостачанням в селі Дачне знаходиться на контролі та її подальше розв’язання проходитиме за допомоги і підтримки зі сторони Депутата Верховної Ради - Ігора Васильківського, Голови Одеської ОДА – Сергія Гриневецького, Голови Одеської Обласної Ради - Григорія Діденка, Депутатів Одеської Обласної Ради Марини Зінченко та Андрія Бабенко.