СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ: «НАМ ПОТРІБНО В НАСТУПНОМУ РОЦІ БІЛЬШ АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ З ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ».

Дата: 04.01.2022 10:38
Кількість переглядів: 702

Фото без опису

У 2022 році Одещина матиме нагоду реалізувати чимало розвиткових проєктів за рахунок Державного бюджету. Департамент фінансів облдержадміністрації детально проаналізував усі напрями видатку, які передбачені у Законі України «Про Державний бюджет на 2022 рік», про це доповіла під час апаратної наради, яку провів голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький,  директор Департаменту фінансів Марина Зінченко.

За її інформацією є 84 програм, що можуть бути реалізовані у наступному році, найбільший обсяг коштів Державного бюджету передбачено по наступним галузям:

  1. Охорона здоров’я – Одещина може взяти участь у 6 Держпрограмах на загальну суму 174,3 млрд грн.
  2. Соціальний захист – 15 програм на загальну суму 115,7 млрд грн.
  3. Освіта – 11 програм на загальну суму 115,6 млрд грн.
  4. Дорожнє господарство  та транспорт – 4 програми на загальну суму 78,3 млрд грн.

«На разі для Одеської області вже затверджено субвенції та програмні кошти на суму 8,5 млрд грн – це освітня субвенція(6,7 млрд грн), субвенція на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами (25,1 млн грн), підтримка окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я (137,4 млн грн), субвенція на житло дітям-сиротам(49,6 млн грн), створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства(9,2 млн грн), державний фонд регіонального розвитку (237,6 млн грн), субвенція Одеській міській територіальній громаді на розвиток інфраструктури(200 млн грн) та субвенція на дороги загального користування (1,02 млрд грн)» – зазначила директор Департаменту фінансів Одеської ОДА.

Фото без опису

Марина Зінченко наголосила, що 65 програм (планований обсяг коштів на всю Україну складає 341,9 млрд грн) потребують окремої уваги з боку структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Хочу звернути вашу увагу саме на ці 65 програм. Пропорційного розподілу не буде – кошти розподілятимуться виходячи з того, хто як захистить проєкти і програми у своєму галузевому міністерстві. Ці програми необхідно ретельно опрацювати» – зауважила Марина Зінченко.

Виходячи з цього, директор Департаменту фінансів запропонувала на найближчій селекторній нараді, довести до відома усіх голів територіальних громад та райдержадміністрацій про можливі джерела фінансування з Держбюджету.

«Всім Департаментам необхідно до 20 січня опрацювати програми з міністерствами і відомствами, надати пропозиції на розгляд профільним заступникам і винести питання на апаратну нараду на початку лютого 2022 року», – додала директор Департаменту фінансів Марина Зінченко.

В свою чергу голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зазначив: «Нам потрібно в наступному році більш активно працювати з Державними програмами. В цьому році є певні результати, але мені здається, що в нас доволі серйозний потенціал не використаних коштів та можливостей з Державними програмами».

Фото без опису

Марина Зінченко повідомила, що на сьогодні ряд структурних підрозділів облдержадміністрації вже опрацювали можливість щодо участі у вищезазначених програмах та надали відповідні пропозиції.

Усім іншим структурним підрозділам голова облдержадміністрації Сергій Гриневецький дав доручення до 20 січня відпрацювати з профільними міністерствами можливі шляхи залучення цільових коштів за рахунок програм та субвенцій Держбюджету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень