Важливо!

Дата: 31.12.2021 12:33

Звітуємо про виконані роботи щодо реалізації проекту з реконструкції водоводу до с. Дачне Одеської області з улаштуванням водомірного вузла. На теперішній час трубопровід від клеверного мосту до с. Дачне повністю спаяно, що складає 6430 м,  проводиться випробування труби та дезінфекція. 31.12.2021 буде спаяно останній стик на з’єднанні з накопичувачем в с. Дачне, після цього водогін буде придатний до експлуатації.

Дякуємо, за допомогу у будівництві водогону, голові Одеської обласної державної адміністрації Гриневецькому Сергію Рафаїловичу, голові Одеської обласної ради Діденко Григорію Віталійовичу та депутату Верховної Ради України Васильковському Ігорю Ігоровичу.