З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 31.12.2021 10:03

Щиро вітаю Вас з прийдешніми святами - Новим 2022 роком та Різдвом Христовим. Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому році.
      Вірю, що 2022 рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані в цьому році, знайдуть своє продовження в майбутньому.
      Бажаю всім нам здійснити всі заплановані справи та мрії, міцного здоров’я, щастя та злагоди, а головне - миру та процвітання  нашій громаді. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх, а новий 2022 рік принесе з собою добробут в кожну оселю, щоб кожен був щасливим та здоровим.
       Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки.

З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дачненський сільський голова

Сич Руслан Сергійович