Субвенцію за 2020 р. використано повністю!

Дата: 13.12.2021 08:41

Субвенцію за 2020 р. на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, використано повністю!
30 листопада 2021 року  у Дачненській ОТГ ще одна особа із числа дітей, позбавлених батьківського піклування,отримала власне житло. Це вже четвертий будинок, куплений в цьому році за кошти із державного бюджету, за підтримки Одеської районної Служби у справах дітей, Служби у справах дітей та Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.
Вітаємо Савенко Віру Іванівну із купівлею власного житла! Бажаємо,щоб переїзд на нове місце став однією з найбільш яскравих подій у житті, щоб життя на новому місці було щасливим, благополучним і довгимФото без опису