ПОЇХАЛИ ВІДПОЧИВАТИ!

Дата: 10.08.2021 13:54

7 серпня 2021 року
Під патронатом Дачненського сільського голови Сич Р.С. відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій Дачненської сільської ради "СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ 2020-2021" за рахунок місцевого бюджету, управління з соціальних питань забезпечило путівками та направили до табору відпочинку " Сонячний берег" 48 дітей пільгових категорій.
Це діти -сироти, діти під опікою, діти з багатодітних сімей, творчі та обдаровані діти. Дітей до табору відпочинку супроводжували працівники табору відпочинку "Сонячний берег"
Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні при перевезенні дітей були дотримані всі санітарні норми. Управління з соціальних питань виносить подяку спеціалістам які займались організацією відпочинку дітей - Теличко П.С. Дмитрієвій О.І. Форостенко К.В.
Щира подяка депутатському корпусу Дачненської сільської ради  за виділені кошти на придбання путівок  управлінням з соціальних питань.

Невеличке відео!