Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад спеціалістів Дачненської сільської ради та відокремлених підрозділів!

Дата: 13.07.2021 15:35

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад спеціалістів Дачненської сільської ради та відокремлених підрозділів:

1. Провідний спеціаліст фінансово-господарського відділу Дачненської сільської ради.
  2. Начальник відділу організаційної, кадрової, інформаційної діяльності та документообігу Дачненської сільської ради.
  3. Заступник начальника управління – начальник відділу доходів та бюджетного планування фінансового управління Дачненської сільської ради Одеської області.
  4.  Головний спеціаліст відділу доходів та бюджетного планування фінансового управління Дачненської сільської ради Одеської області.
  5. Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності - головний бухгалтер фінансового управління Дачненської сільської ради Одеської області.
  6. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності фінансового управління Дачненської сільської ради Одеської області.
  7. Начальник управління освіти, культури, сім”ї Дачненської сільської ради.
  8. Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради.
  9. Начальник управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.
  10. Головний бухгалтер управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.
  11. Завідуючий сектору з соціальних питань Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.
  12. Завідуючий сектору з соціальних послуг Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.
  13. Начальник служби у справах дітей Дачненської сільської ради.
  14. Головний бухгалтер служби у справах дітей Дачненської сільської ради.

Дачненська сільська рада Біляївського району Одеської області (Одеська обл., Біляївський р-н, с. Дачне, вул. Шахтарська, 8-а, тел.:0485237393, тел./факс:0485237245).

Основні вимоги до кандидатів: - громадянство України; - повна вища освіта; - володіння українською мовою; - знання основ діловодства; - володіння комп’ютерною (операційна система Windows, основи роботи Word, Excel, в мережі Інтернет та ін.) та офісною технікою.

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою: Одеська обл., Біляївський р-н, с. Дачне, вул. Шахтарська, 8-а, протягом 30 – ти днів з дня опублікування даного оголошення.