Увага конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО І-ІІІ ст. Дачненська НВК "Школа - гімназія" Дачненської СР.

Дата: 04.06.2021 16:34

Фото без описуУправління освіти, культури, сім'ї Дачненської сільської ради оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дачненського НВК «Школа-гімназія», що знаходиться за адресою: село Дачне, вул. Миру,1.

Умови оплати праці: посадовий оклад відповідно до тарифного розряду, з урахуванням типових окладів, надбавок та доплат по галузі, стажу педагогічної роботи.

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем магістра або спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше 3-х років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсному відборі необхідно  надати до Управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Прийом  документів здійснюється з 5 травня 2021 року до 28 травня 2021 року щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 16-00 год., субота та неділя – вихідні дні.

Конкурсний відбір відбудеться з 15 по 16 червня 2021 року в приміщенні актової зали Дачненського сільського клубу за адресою вулиця Центральна,25.

Конкурсний відбір складається з:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмового тестування;
  • перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробовування.

Контактний телефон: тел.: 097 305 36 61, osvitadachne@gmail.com, Головко Ганна Олександрівна.

Положення про конкурс

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Дачненський НВК «Школа-гімназія» Дачненської сільської ради