З Днем волонтера!

Ми вітаємо всіх волонтерів і дякуємо їм за те, що одного разу вони зважилися на цей крок. Бути волонтером дуже непросто, але чим більше душі ти вкладаєш в те, що робиш, тим сильніше віддача. Волонтерство допомагає розкрити в самому собі ті таланти, які більше ніде не реалізувати, будь то набуте вміння варити мило, розкритий талант клоуна або співака, можливість перетворитися на вчителя фізики або розвинути свої лідерські та організаторські якості. Для нас волонтер – це синонім щасливої людини. Ми вітаємо вас зі святом, наші щасливі друзі, і говоримо вам спасибі! З Днем волонтера вітаємо людей з широкою душею, повною доброти і чуйності! Діяльність волонтера гідна і безкорислива. Спасибі і низький уклін за вашу працю, постійне бажання допомогти нужденним! Бажаємо, щоб за ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров’я, щастя, любові і довголіття. Дорогі волонтери! З професійним святом вас! Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Щастя вам, процвітання, життєвої енергії, нових важливих досягнень. З Днем волонтера!

11:35 05.12.2022

Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб! Підприємством ТОВ "Новий Фенш Рітейл" та ТМ "Копійка" надано списки вакантних посад в даних компаніях."

10:30 02.06.2022

Увага!!!

На території Дачненської ОТГ відкрився пункт гуманітарної допомоги. В наявності є одяг та взуття для дорослих та дітей, іграшки та аксесуари. Всі бажаючі можуть звернутись та   БЕЗКОШТОВНО отримати речі за адресою: с.Єгорівка, вул.Садова,5 Байрак Тамара Геннадіївна Тел.0974305897

15:21 09.11.2021