5 грудня - Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2021 16:00
Кількість переглядів: 181

Шановні волонтери та небайдужі люди Дачненської громади!  Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем волонтерів.

Багато років діяльність українських волонтерів є прикладом для кожного. Ваша безкорислива та дуже важлива праця надихає все суспільство. Адже чужий біль, страждання та нужденність не залишають Вас байдужими, спонукаючи Вас допомагати тим, хто цього потребує.
Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На Вас чекають, Вам дякують, Вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим. Дякуємо всім волонтерам та бажаємо кожному міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, наснаги та добробуту. Нехай Ваша безкорислива праця буде на благо процвітання та миру в Україні.